Gizlilik Politikası

Web sitemizi kullanarak veya bize başka yollarla sunduğunuz bilgileri alır ve depolarız. Bunun yanı sıra, bilgisayarınızı İnternete bağlamak için kullanılan İnternet Protokolü (IP) adresini, giriş bilgileri, e-posta adresini ve satın alma geçmişi bilgilerini de toplarız Ayrıca ödeme ayrıntıları (kredi kartı bilgileri de dahil), yorumlar, geri bildirimler, ürün incelemeleri, öneriler ve kişisel profiliniz gibi bilgileriniz de websitemizde sunulan hizmetlerden yararlanabilmeniz amacı ile depolanır. 

Web sitemizde bir işlem yaptığınızda sürecin bir parçası olarak bize sağlamış olduğunuz adınız, adresiniz, e-posta adresiniz gibi kişisel bilgileri toplarız. Kişisel bilgileriniz sadece websitemizde sunulan hizmetlerden yararlanabilmeniz amacı ile kullanılır. Üçüncü parti herhangi bir şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmaz.

Bu bilgileri şu amaçlarla topluyoruz:
  1. Hizmet sağlamak ve işletmek için;
  2. Kullanıcılarımıza sürekli müşteri yardımı ve teknik destek sağlamak için;
  3. Sitemizin Ziyaretçilerine ve Kullanıcılarına genel veya kişiselleştirilmiş hizmetlerle ilgili ulaşmak ve promosyon mesajları gönderebilmek için;
  4. Yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uymak için.
Şirketimiz GoDaddy platformunda barındırılmaktadır. Verileriniz, GoDaddy’nin veri depoları, veritabanlarında depolanır. Verileriniz bir güvenlik duvarı arkasındaki güvenli sunucularda depolanır.  
 
Web sitemizce kullanılan tüm doğrudan ödeme ağ geçitleri Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi markaların ortak çabası sonucu kurulan PCI Güvenlik Standartları Konseyinin yönettiği PCI-DSS tarafından belirlenen standartlara uygundur. PCI-DSS yükümlülükleri mağazamızın ve hizmet sağlayıcılarımızın kredi kartı bilgilerinizi güvenli bir şekilde işlemesini sağlar. Ödemeleriniz 256 bit SSL şifreleme ile güvenle işlenir.
 
Size hesabınızla ilgili bildirimler göndermek, hesabınızla ilgili sorunları gidermek, bir anlaşmazlığı çözmek, borçlu olduğunuz beya olduğumuz ücreti veya miktarı almak / göndermek, şirketimize dair güncellemeler göndermek veya Kullanıcı Sözleşmemizi, yürürlükteki ulusal yasaları ve sizinle olan herhangi bir anlaşmayı tatbik etmek üzere sizinle iletişime geçebiliriz. Bu amaçlarla sizinle e-posta, telefon, kısa mesaj veya posta yoluyla iletişime geçebiliriz.
 
İstediğimiz zaman bu gizlilik politikasını değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz, bu yüzden bu politikayı sık sık inceleyin. Değişiklikler ve açıklamalar web sitesinde paylaşıldığı andan itibaren yürürlüğe girecektir. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak size buradan politikanın güncellendiğine dair bildirim yapacağız ve böylece topladığımız bilgilerden, bu bilgileri nasıl ve hangi durumlarda topladığımızdan ve kullandığımızdan haberdar olabileceksiniz. 
 
Hakkınızda sahip olduğumuz herhangi bir kişisel bilgiye erişmek, bilgiyi düzeltmek, değiştirmek veya silmek isterseniz lütfen bizimle [e-posta adresiniz] üzerinden iletişime geçin.
 
oznuraydinmoda.com
 
 
 
Close Sepetim
Close Beğendiklerim
Close Son gözattığınız ürünler
Close
Close
Categories