Websitesi Kullanım Şartları ve Koşulları

Bu web sitesi, aynı zamanda sitenin sahibi olan “Öznur Aydın Moda A.Ş.” tarafından işletilmektedir. Bu şartlar, tarafımızca sunulan web sitemizin ve hizmetlerimizin kullanımına dair şartları ve koşulları belirler. Bu web sitesi ziyaretçilere kadın giyim ürünleri sunar. Web sitemize erişim sağlayarak veya kullanarak bu Şartları okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

Web sitemizi kullanmak ve/veya hizmetlerimizden yararlanmak için en az 18 veya bulunduğunuz yönetim bölgesindeki yasal reşit olma yaşında olmanız ve bağlayıcı bir sözleşme olan bu Şartların tarafı olabilecek yasal yetki, hak ve özgürlüğe sahip olmanız gerekir. Bu web sitesini kullanmanız ve/veya hizmet almanız ülkenizde yasaklanmışsa veya yürürlükteki herhangi bir yasal düzenleme size bu izni vermiyorsa, web sitenizi kullanamaz ve/veya hizmet alamazsınız.

Bir ürün/hizmet satın alırken şunları kabul edersiniz: (i) satın alma taahhüdünde bulunmadan önce tüm ürün/hizmet listesini okumakla yükümlüsünüz; (ii) bir ürünü/hizmeti satın almayı taahhüt ettiğinizde ve ödeme sürecini tamamladığınızda, ürün/hizmet satışına dair yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmeye tabi olursunuz.

Ürünlerimiz/hizmetlerimiz için talep ettiğimiz fiyatlar web sitesinde listelenmiştir. Sergilenen ürünler/hizmetler için fiyatlarımızı herhangi bir zamanda değiştirme ve sehven oluşabilecek fiyat hatalarını düzeltme hakkımız saklıdır. Fiyatlar ve satış vergileri hakkında ek bilgi ödemeler sayfasında mevcuttur.

Hizmetleri veya hizmetlerin herhangi bir özelliğini sunmayı bırakma veya hizmetler için kısıtlamalar getirme dahil olmak üzere sunduğumuz hizmetlerde herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Hizmetlere erişimi, herhangi bir sebeple veya sebep göstermeksizin, önceden bildirimde bulunmadan ve sorumluluk üstlenmeksizin kalıcı veya geçici olarak sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

Burada bulunan veya buradan aktarılan Hizmet ve her türlü yazılım, görüntü, metin, grafik, logo, patent, marka, telif, fotoğraf, ses, video, müzik dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm materyaller ve bunlarla ilgili tüm Fikri Mülkiyet Hakları münhasıran Öznur Aydın Moda A.Ş. ve yasal temsilcilerine aittir. Burada açıkça belirtilmedikçe, bu Şartlarda yer alan hiçbir husus bu Fikri Mülkiyet Hakları dahilinde veya çerçevesinde herhangi bir lisans sağlamaz; ve buradan türev çalışmalar oluşturmak, satmak, lisanslamak, tadil etmek, kiralamak, dağıtmak, kopyalamak, çoğaltmak, teşhir etmek, sergilemek, yayınlamak, adapte etmek veya düzenlemek yasaktır.

Siteye (her türlü tasarım, resim, animasyon, video, ses dosyası, yazı tipi, logo, illüstrasyon, kompozisyon, çizim, arayüz ve yazılı eser dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir içerik yükleyerek, bu içeriği yüklemek/aktarmak/göndermek için gerekli olan tüm haklara veya gerekli lisanslara sahip olduğunuzu ve yüklenen/aktarılan içeriğin web sitesinde herkese açık olarak sergilenebileceğini beyan ve kabul etmiş olursunuz.

Bu Şartların herhangi bir hükmünü veya yürürlükteki herhangi bir yasayı veya düzenlemeyi ihlal ettiğine hükmetmemiz dahil olmak üzere herhangi bir nedenle, bildirimde bulunmadan ve her türlü sorumluluktan muaf olarak hizmete erişiminizi kalıcı veya geçici olarak sonlandırabilir veya askıya alabiliriz. İstediğiniz zaman hesabınızı ve/veya herhangi bir hizmeti kullanmayı bırakabilir ve iptal talebinde bulunabilirsiniz.

[Web sitesi sahibi], yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, herhangi bir (i) içerik hatası, kusuru veya yanlışı; (ii) hizmetimize erişiminizden veya hizmetimizi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir nitelikle kişisel yaralanma veya maddi hasar ve (iii) güvenli sunucularımıza ve/veya burada saklanan tüm kişisel bilgilere yetkisiz bir şekilde erişim sağlanması ve kullanılması ile ilgili olarak hiçbir sorumluluk ve yükümlülük kabul etmez.

İade şartları
Hasar görmemiş herhangi bir ürünü, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde, ambalajı ve aksesuarlarıyla birlikte, orijinal faturasını ibraz ederek iade edebilirsiniz; ürünü değiştiririz veya satın alırken kullanıldığınız ödeme yöntemiyle para iadesi teklif ederiz. İade hakkınızı kullanabilmek için ürünün tekrar satışına mani bir durum bulunmamalıdır. (ürün/ürünler kullanılmamış olmalı , ürünün kendisi veya ambalajında hasar bulunmamalıdır.) İadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Bu şartları herhangi bir zamanda kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu nedenle, bu sayfayı düzenli olarak gözden geçirmelisiniz. Şartlarda maddi değişiklikler yaptığımızda bu konuda sizi bilgilendiririz. Bu tür değişikliklerden sonra Web Sitesini veya hizmetimizi kullanmaya devam etmeniz, yeni Şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Destek için :
destek@oznuraydinmoda.com
+90 530 950 92 90

Close Sepetim
Close Beğendiklerim
Close Son gözattığınız ürünler
Close
Close
Categories